FAQ

Aké telefóny predávate?


V našej ponuke nájdete zánovné a použité telefóny značky Apple. Všetky telefóny sú dôkladne testované a do predaja idú len plne funkčné kusy.


Sú telefóny v slovenčine a zapnuté?


Všetky nami ponúkané telefóny sú v kompletnej jazykovej ponuke vrátane slovenského jazyka. Všetky telefóny sú odblokované na všetkých slovenských aj zahraničných operátorov.


Aké sú stavy telefónu?


Udržujeme si vysoký štandard toho, ako telefóny delíme do kategórií. Rozdelenie do kategórií odráža pohľadový stav telefónu. Kondícia batérie sa môže líšiť kus od kusu.


Keď si objednám samotný telefón, čo k nemu dostanem?


Samotný telefón príde v našej krabičke iPhoneMarket, ktorú si nechávame robiť na mieru a s napájacím káblom zdarma. V našom eshope je možné zvoliť si zo širokej ponuky ďalšieho príslušenstva.


Ako sú na tom kondície batérií?


V telefónoch sú pôvodné batérie a teda záleží na veku telefónu. U starších modelov ako iPhone 7 sa batéria pohybuje v priemere okolo 85 % kondície batérie. U novších modelov môžeme počítať s kondíciou batérie nad 90 %. Pri niektorých modeloch si môžete zvoliť príplatok pre garanciu batérie 97-100 % kondície.


Ako rýchlo mi telefón pri objednaní cez eshop príde?


Tovar expedujeme každý pracovný deň. V prípade objednávky do 9:00 hodín je objednávka ešte ten istý deň spracovaná a odoslaná. Priemerná doba dodania je do 2 dní. Dodacia doba sa môže v týždňoch pred Vianocami predĺžiť o max 1 deň. Ďakujeme za pochopenie.


Dostanem na telefón nejakú záruku?


Na všetky telefóny v našej ponuke dávame ako predajcovia záruku 12 mesiacov.


Kde nájdem kamennú predajňu?


Naša kamenná predajňa sa nachádza na adrese: Vyškov, Husova 9/10, 682 01 (na prvom poschodí nad predajňou kebabu)


Ktoré telefóny máte na sklade?


Všetky telefóny, ktoré nájdete v našej ponuke na eshopu sú skladom na našej predajni vo Vyškove, odkiaľ ich expedujeme k vám. Všetky telefóny je možné si na predajni prehliadnuť


Aká je otváracia doba kamennej predajne?


Otváracia doba našej predajne je: pondelok, utorok, štvrtok: 9:00 - 17:00 hod. Streda, Piatok: 9:00 - 15:00 hod. Otváracia doba počas sviatkov sa môže líšiť.


Je možné telefón kúpiť na splátky?


Splátkový predaj bohužiaľ neposkytujeme. Ďakujeme za pochopenie.


Je možný výkup môjho telefónu?


Vykupujeme iPhone od modelu 8 a novšie. Pred samotným návrhom ceny je nutné telefón skontrolovať. Následne vás informujeme o cene, ktorú vám môžeme ponúknuť. Kontrola telefónu zaberie cca 20 minút u nás na predajni.


Potrebujem telefón reklamovať, ako mám postupovať?


V prvej fáze nás kontaktujte na email info@iphonevyskov.cz so žiadosťou o reklamačný formulár. Obratom vám zašleme reklamačný formulár, ktorý si vytlačíte, vyplníte a spoločne s kópiou faktúry zašlete s telefónom na našu adresu. Telefón bude po prijatí skontrolovaný a budete informovaní o procese reklamácie.


Môžem telefón vrátiť?


Vrátenie telefónu je možné len pri objednávke cez eshop a to do 14 dní od vyzdvihnutia objednávky. V prípade, že chcete vykonať odstúpenie od zmluvy, kontaktujte nás na našom emaile info@iphonevyskov.cz so žiadosťou o Formulár odstúpenie od zmluvy. Následne vám zašleme formulár, ktorý vytlačíte, vyplníte a s kompletným balením telefónu zašlete späť na našu adresu.

Späť do obchodu