O nás

Kto sme?

V počiatku sme začali ako malý servis bez pevnej otváracej doby. Postupom času sme našli nových dodávateľov, založili novú pobočku iPhone Vyškov a zamerali sme sa aj na predaj Apple zariadení.

Rok 2020 bol pre nás zlomový, stali sme sa najväčším servisom v okolí, našli nových odberateľov a taktiež založili nový e-shop.

Naše predaje sa neustále dvíhajú a vďaka tomu sme schopní trvalo držať najnižšie ceny na trhu. Zákazníkom sa snažíme ponúknuť tie najlepšie služby, ako záruku až 12 mesiacov, širokú ponuku príslušenstva, možnosť vrátenia tovaru do 14 dní a ďalšie.

Naše produkty delíme na:

Nerozbalené
Rozbalené
Zánovné
Použité stav A+ / A / B+
Popis jednotlivých stavov potom nájdete na stránke stavy produktov.

Na našom eshope nájdete širokú škálu modelov od overeného obľúbeného modelu iPhone 8 cez nadčasové modely iPhone X a iPhone XS, až po luxusné top modely iPhone 11 PRO, iPhone 12 a iPhone 12 PRO.

iPhoneMarket_prodejna

 

Viac ako len predajcovia

Predaj Apple zariadenia je len jedna časť našej ponuky. V každom odvetví obchodu je predaj bez technickej podpory a servisu len polovičný.

Ponúkame preto aj možnosť opravy vášho iPhone priamo u nás na servise. Navyše zákazníci, ktorí si zaobstarajú telefón priamo od nás, dostávajú zľavu 20% na prípadný pozáručný servis či na servis akéhokoľvek iného iPhone.

Pre tieto prípady nájdete transparentný cenník priamo na našich stránkach servisu.

 IMG_0062

 
Späť do obchodu