Ako vybrať prvý iPhone?

Vyber si ten pravý iPhone na mieru

Hľadáš technologickú špičku na trhu? Investuj do kvalitného telefónu, ktorý nebudeš chcieť pustiť z ruky. Pohltí ťa.

Pre koho je IPhone?
Pre každého. Či už si nadšenec do smartphone alebo úplný začiatočník. Nenáročný používateľ alebo firma. Záleží len na tvojich požiadavkách.
Aká je obstarávacia cena?
Ceny iPhonov u nás začínajú od 155 eur. Kto hľadá hlavne dobrý pomer cena / výkon, pre toho sú ako stvorené kvalitné, ale lacné iPhony rady 7 a 8. Kto má rád top technológie a rôzne vychytávky, nájde u nás aj top modely iPhone 11, 11 Pro, 12 a 12 Pro. Avšak oproti novému telefónu za výrazne priaznivejšiu cenu.
Aká je životnosť telefónu?
Dlhá. Odolná konštrukcia je vyrobená z hliníka a skla. Zaobstaraj si navyše pre svoj mobil obal a ochranné sklo a za niekoľko rokov ho môžeš predať za pekné peniaze a investovať do modernejšieho modelu. Alebo nepredaj a uži si ho veľmi dlho. Vďaka pravidelným aktualizáciám softvéru je jednotkou na trhu dlhovekosti.
Zvládnem iPhone používať?
Zvládneš. Používanie iPhonu je veľmi intuitívne. Dopraj si užívateľský komfort jednoduchého ovládania. Už nemusíš tráviť dlhé hodiny premýšľaním nad tým čo, kde a ako. Jednoducho jednoduchý.
Výhody telefónu iPhone?
Apple iPhone ponúka plynulý chod OS a aplikácií. Telefóny iPhone majú vynikajúci display vďaka Retina a Super Retina s vysokou jemnosťou a realistickým podaním farieb. Najnovšia verzia telefónov ponúka duálny, či trojitý zadný fotoaparát. Telefón iPhone podporuje rozsiahlu mobilnú sieť v SR cez 5G, 4G LTE. S iPhonom získaš praktickejší a osobnejší zážitok.
A ktorý je ten pravý pre mňa?
Spýtaj sa sám seba, čo vlastne hľadáš a uprednostňuješ. Starší / novší dizajn, pomer cena / kvalita, veľkosť pamäte, face ID, typ fotoaparátu, počet objektívov, výdrž batérie, alebo napríklad aj farebné prevedenie telefónu.
 
 
Späť do obchodu