iPhone 8 64 GB Red - stav B+ Ochranné sklo a nalepenie ZADARMO

smartphone • 4,7" uhlopriečka • Retina HD displej • 1334 × 750 px • procesorApple A11 Bionic Hexa Core 64bit • interná pamäť 64 GB • zadný fotoaparát 12 Mpx • predný fotoaparát 7 Mpx • NFC • Bluetooth • LTE • GPS • Wi-fi • lightning konektor • iOS

iphonemarket_stav_B+

  • Použitý telefón
  • Plne funkčný
  • Možný výskyt škrabancov, či odrenín
  • Záruka 12 mesiacov
  • 100% testované
  • V cene nabíjací kábel
  • krabička iPhoneMarket
Kondície batérie
Nalepiť sklo
Predĺžiť záruku
Vybrať nabíjačku
Vybrať príslušenstvo
Vybrať slúchadlá
Možnosti doručenia
Položka bola vypredaná…
Vypredané
€270 –31 % €186 €186 bez DPH
Kategória: iPhone 8 64GB
Záruka: 12 mesiacov
Farba: Red
Kapacita pamäte: 64GB
Model: iPhone 8
Stav produktu: Použitý - stav B+
Veľkosť displeja: 4,5'' až 5,4''
Položka bola vypredaná…
category front 3
Akcia
€270 –31 %

Nabíjanie. Po prvýkrát bezdrôtovo 

Apple vidí budúcnosť, v ktorej nie sme zväzovaní s káblami. Nielen, že si takú budúcnosť vysníval, začal na nej tiež pracovať. Ďalším krokom v tomto smere je bezdrôtové nabíjanie. Koniec „šmátrania“ v polospánku a hľadanie nabíjačky, zásuvky a s tým spojená podráždenosť. Teraz stačí iPhone položiť a je to – nabíja sa. Nová technológia priamo súvisí s dizajnom zadnej strane, ktorá je vyrobená zo skla. iPhone 8 plus podporuje nabíjačky, ktoré sú bežne rozšírené v hoteloch a na letiskách. Napríklad značky Belkin a ďalšie.

8+_2

Displej, o ktorom sa nám snívalo. Teraz je tu 

Displej Retina HD je pôsobivejší než kedykoľvek predtým. True Tone, široký farebný gamut a 3D Touch z nového displeja zabezpečujú skvelý zážitok. Technológia True Tone automaticky prispôsobuje rovnováhu bieleho a okolitého prostredia. Obraz je vždy krásne čitateľný. Dosahuje to so štvorkanálovým okolitým senzorom, ktorý upravuje vyváženie bielej na displeji iPhone na základe farebnej teploty svetla. Zafarbenie displeja je famózne a farebný gamut široký. Spoločne ponúkajú najvernejšie vykresľovanie farieb. To je dôvod, prečo všetko vyzerá živšie a krajšie. Pozorovacie uhly na iPhone 8 Plus sú veľmi široké. V podstate môžete vidieť obraz krásne takmer z ľubovoľného uhla.

8+_3

Profi fotograf schovaný v iPhone 

IPhone 8 Plus má vyspelejší 12 MPx duálny fotoaparát so širokouhlým objektívom a teleobjektívom, ktorý maximálne vyzdvihne kvalitu vzniknutých fotografií. Rýchlejší senzor, nové farebné filtre, hlbšie pixely, optická stabilizácia, to všetko je ideálne pre vás, aby ste zachytili pekné momentky rýchlo a hravo. Značnú zásluhu na tom má inteligentný obrazový signálový procesor. Je vyvinutý priamo Applem a rozpozná ľudí, predmety, pohyb a svetelné podmienky na scéne. Začne pracovať na fotografii a optimalizuje ju ešte pred samotným stlačením tlačidla spúšte.

8+_4

Predný fotoaparát 

Kamera FaceTime HD má rozlíšenie 7MP a je sprevádzaná Retina flash, teda ide o inteligentný blesk. Pokročilá technológia tvorby pixelov spolu s automatickou stabilizáciou obrazu je ideálnou konfiguráciou pre vznik výnimočných selfie. Každý nadšený iPhone fotograf ocení skutočnosť, že fotografie budú menšie a zmestí sa ich do iPhone oveľa viac. Vďačíme za to kompresnej technológii HEIF. Kvalita fotografií zostáva nezmenená, ale bude mať polovičnú veľkosť

8+_5

Nové filtre v Live Photos 

S pomocou Live Photos, možno vytvoriť najrôznejšie vtipné slučky, ktoré sa prehrávajú tam a späť. Alebo si môžete vybrať dlhý expozičný efekt, s ktorým si môžete vychutnať veľa zábavy pri experimentovaní s farbami.

Štvordiódový True Tone blesk 

Jeho výhodou je, že umožňuje dlhšie snímanie, čo je užitočné pri horších svetelných podmienkach. Popredia bude jasne osvetlené a pozadie bude stále dobre exponované. True Tone osvetľuje scénu o 40% rovnomernejšie, čím sa zabráni presvetleným oblastiam.

8+_6

Portrétny režim 

Portrétny režim IPhone 8 plus je teraz dokonalejší ako inokedy. Popredia budú viac ostré a pozadie je prirodzene rozostrené. Novinkou, ktorá tiež súvisí s touto funkciou, je funkcia portrétneho osvetlenia. Využíva technológiu mapovania tváre, vďaka čomu si môžete robiť fotografie takej kvality, ktoré vyzerajú, ako keby ste boli v štúdiu profesionálneho fotografa, pritom ide o funkciu osvetlenia priamo vo vašom iPhone.

IPhone 8 plus a jeho optický zoom 

IPhone 8 Plus má dva objektívy. Jeden širokouhlý objektív a jeden teleobjektív. Kombináciou funkcie optický a digitálny zoom umožňuje 10x priblíženie fotografie a 6x priblíženie videa.

8+_7

Videá, ktoré dopozeráte. S radosťou 

Nezáleží na tom, na aké účely chcete pomocou iPhone natáčať, 8 plus to zvládne. Zachytáva výnimočne kvalitné zábery. Enkodér videa sa stará o optimálnu kvalitu a spracováva video v reálnom čase. Kompresia HEVC udržiava rovnakú kvalitu ako predtým, ale zmenší veľkosť na 50%. Budete mať 4K video s rýchlosťou 60 fps a spomalené video v rozlíšení 1080p video s 240 fps Optická stabilizácia obrazu potláča negatívne vplyvy na natáčané video, ako je chvenie rúk pri natáčaní za zhoršených svetelných podmienok.

Bystrý čip A11 Bionic 

Najinteligentnejší a najvýkonnejší čip vo vašom smartfóne. A11 Bionic má spolu 6 jadier, pričom 4 z nich sú úsporné a 2 z nich sú vysoko výkonné. Úsporné sú až o 70% rýchlejšie ako v čipe A10 Fusion. Výkonnostné jadrá sú až o 25% rýchlejšie. Zariadenie je optimalizované tak, aby poskytovalo väčší výkon a aby neutrpela výdrž batérie. A11 Bionic je vybavený skvelým výkonom, a preto si s ním užijete senzačné aplikácie a hry, ktoré pracujú s rozšírenom realitou. Niekedy nebudete chcieť veriť vlastným očiam.

8+_8

Reproduktory 

Novo prestavané reproduktory ponúkajú o 25% väčšiu hlasitosť. Majú tiež hlbšie basy. Zážitok pri sledovaní videí, počúvanie hudby alebo hoci pri hlasitých hovoroch je náhle na úplne inej úrovni. Môžete ísť na „úplné pecky“

8+_9

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu