AppleWatch nabíjačka RhinoTech

Minimalistická magnetická nabíjačka s 1m dlhým káblom pre Apple Watch, z chirurgickej ocele a tvrdeného plastu. Je kompatibilný s hodinkami Apple Watch až do Series 7 (výstup: max. 5V, 1A, biela)

Môžeme doručiť do:
5.4.2023
Možnosti doručenia
Skladom (>3 ks)
€23 €19,01 bez DPH

RhinoTech magnetický nabíjací kábel USB-C pre Apple Watch

Pre aktívnych užívateľov Apple Watch je každodenné nabíjanie hodiniek takmer samozrejmosťou. Práve pre týchto užívateľov je tu kvalitná bezdrôtová nabíjačka pre Apple Watch od firmy RhinoTech, ktorá Vám bude plne k dispozícii na každodenné využitie či už v práci, na cestách, alebo ako hlavná nabíjačka doma na nočnom stolíku.

Pripojenie pomocou USB-C konektora ocenia hlavne používatelia najnovších Apple zariadení, ktorí už pre svoje produkty využívajú rýchle USB-C adaptéry. Ďalšou príjemnou výhodou je kompatibilita pripojenia s MacBook posledných generácií s USB-C konektormi, ktoré tiež v poslednom čase čím ďalej častejšie nahrádzajú USB-A konektory v automobiloch. Nabíjačka zaručuje rýchle a spoľahlivé nabíjanie a dlhú životnosť.

Vďaka svojmu silnému magnetu udrží nabíjačka hodinky v správnej polohe, stačí ich iba priložiť k nabíjačke a magnety si prichytia konektor a spustia nabíjanie. Vďaka zabudovanému inteligentnému systému si nabíjačka postráži adekvátnu hodnotu výstupného napätia presne pre Váš konkrétny model hodiniek, a navyše chráni proti prehriatiu a skratu. Samozrejmosťou je aj kompatibilita so všetkými modelmi, konkrétne Apple Watch series 1/2/3/4/5/SE/6/7.

Kľúčové vlastnosti:
kompatibilný so všetkými Apple Watch až do Series 7
Silný magnet
• USB-C konektor
• Dĺžka kábla: 100 cm
• Materiál: chirurgická oceľ a tvrdený plast
• Výstup: max. 5V/1A

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu